Forum Football'u klasy 5F

Tylko tuaj 52 ząbki!


#1 2008-09-02 14:44:53

Kamil

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 10
Punktów :   

Berbatov na Old Trafford!!!

Manchester United z radością ogłosił, że Dymitar Berbatov został nowym zawodnikiem „Czerwonych Diabłów”. Reprezentant Bułgarii podpisał 4-letni kontrakt, a kwota transferu, choć nie została ujawniona, szacowana jest na prawie 31 milionów funtów (38 milionów euro). W ramach umowy, w drugą stronę na zasadzie rocznego wypożyczenia powędrował napastnik United Fraizer Campbell.

Zostając zawodnikiem United, Berbatov powiedział dla ManUtd.com: "Wraz z przejściem do Manchesteru United spełnia się moje marzenie. Spoglądając w przyszłość, widzę siebie jako część drużyny, której pomogę w nadchodzących latach zdobywać kolejne trofea.”

Swojej radości nie krył Sir Alex Ferguson, szczęśliwy że w końcu udało się mu zdobyć grającego z wdziękiem napastnika. Przyznał: „To kluczowe wzmocnienie. Dymitar jest jednym z najlepszych i najbardziej fascynujących napastników w świecie futbolu.” „Jego styl i umiejętności nadadzą drużynie nowy wymiar i jestem także pewien, że będzie graczem popularnym wśród kibiców.”

Offline

 

#2 2008-09-02 15:03:05

krzycho156

Moderator Lokalny

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Berbatov na Old Trafford!!!

Bardzo ciekawy transfer ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo w ManU na pozycji napastników jest wielu świetnych graczy więc nei będzie grał.To moje skrome zdanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwomroku.pun.pl www.milicja.pun.pl www.fizole94.pun.pl www.senior.pun.pl www.taka.pun.pl